měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 2
Dnes: 139
Týden: 631
Celkem: 441557
Počet kliků: 3529153
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

O nás

 

Dobrý den,  
právě jste se stali součástí revoluce v osvětlení našich domovů, pracovišť, ulic, škol, nemocnic… prostě celého našeho života. Dnes se dozvíte, jak si zpříjemnit život novým světlem, ale hlavně ušetřit až 80 % nákladů na osvětlení.

     V průběhu 10-ti let jsme sledovali trh a přemýšleli, jaký produkt by byl vhodný jako novinka pro náš současný trh v České republice. V roce 2009 díky, zmiňovaným 10-ti rokům, kdy jsme působili ve stavebnictví, jsme narazili na LED-diodové žárovky.

     Každý si řekne: „Co je na tom, žárovka?“ A v tom je právě síla této myšlenky, žárovka. Každý z nás potřebuje žárovku jako toaletní papír, mýdlo, kartáček na zuby a spousty dalších obyčejných, všedních věcí. Prostě „dojdou“ nebo se rozbijí a vy je jdete znovu bezmyšlenkovitě koupit. Když T. A. Edison vynalezl žárovku, trvalo téměř 100 let, než se stala běžnou součástí našeho života. Poté přišly tzv. úsporné žárovky, kterým trvalo cca 50 let, než se také staly součástí našeho života, ale přesto dnes stále hodně lidí doma svítí obyčejnými žárovkami. Každý měsíc platíme zálohy na elektrickou energii a každý rok se „třeseme“ kolik opět budeme doplácet. Kupujeme drahé lednice A+, pračky A+ atd., které nám ušetří 20% energie, avšak nikoho ani nenapadne, že největší spotřeba je právě v osvětlení. 
A zde přichází šance, jak toto změnit! Naše společnost získala několik výhradních zastoupení od největších výrobců LED-diodových technologií pro Českou.

 

Nechte se provézt světem Light emitting diodes, rádi Vám v tomto pomůžeme a poradíme.