měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 1
Dnes: 149
Týden: 641
Celkem: 441567
Počet kliků: 3529215
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

Úvod

SPECIALISTÉ NA

PRŮMYSLOVÉ A VEŘEJNÉ

OSVĚTLENÍ

 

      

 


 

PROFESIONÁLNÍ NÁVRHY OSVĚTLENÍ

 

Vážení obchodní přátelé, věnujte, prosím, pozornost následujícím pár řádkům.

Kolují jisté mýty, jenž osvětlení v technologii LED řadí mezi nepoměrné, ne zcela dobré a funkční zboží a to z hlediska jeho pořizovací hodnoty, jeho provedení, možností využití a provozování.
     Tyto mýty zveřejňují zejména lidé, kteří se technologii LED nevěnují, nemají k dispozici všechny potřebné a důležité informace, svou vlastní činností a sortimentem nemohou nijak konkurovat (podotýkám, že oprávněně, neboť tento systém svícení je v současné době nepřekonatelným médiem), dále lidé, kteří si nesprávně LED osvětlení pořídili, či instalovali anebo se nechali zlákat neprofesionálními nabídkami nejrůznějších „podomních“ prodejců a překupníků.

Abychom zamezili dalšímu šíření takových nekalých mýtů, připravili jsme pro Vás speciální nabídku služeb , obsahující výpočet potřeby osvětlení, jeho technický návrh a realizaci včetně profesionálního grafického provedení v souladu s příslušnými právními předpisy, resp. normami ČSN (EN) či na základě Vašich konkrétních požadavků.

     Dále vypracování interního energetického auditu úspory el. energie vč. uvedení míry snížení emisí skleníkových plynů (CO2), investic a jejich návratnosti při pořízení a následném provozování vnitřního i venkovního LED osvětlení.

Nabídku osvětlení včetně příslušenství Vám zpracujeme zdarma a nezávazně.

Neváhejte tedy zaslat krátkou žádost na jeho vypracování, kterou naleznete zde.
Preferujeme osobní přístup k věci, tedy po odeslání uvedené žádosti Vás bude obratem kontaktovat některý z našich zástupců a požádá Vás o upřesnění požadavků, potřebných k řádnému a správnému vypracování nabídky osvětlení.

Níže jsou uvedeny příklady zpracování grafických návrhů. S přátelským pozdravem a přáním mnoha úspěchů

Tomáš Hess - obchodní manažer

Poznámka: Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním zadaných údajů v souladu se zákonem č 101/2000 Sb.

 

VNITŘNÍ                                                          VENKOVNÍ